1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aykome Toplantısı Yapıldı

Aykome Toplantısı Yapıldı

Aykome Toplantısı Yapıldı
A+A-

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) toplantısı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) toplantısı yapıldı.
Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, Genel Sekreter Yardımcısı Kemalettin Tekinsoy ile Büyükşehir Belediyesi'nden, ilçe belediyelerden, kamu kurumlarından yetkililer ve özel sektörden müteahhitler katıldı.
Toplantıda Genel Sekreter Yardımcısı Kemalettin Tekinsoy, geçtiğimiz yıl AYKOME'nin yaptığı bazı faaliyetler hakkında bilgiler vererek "Bu şehrin caddelerine sokaklarına, imarına, şehirciliğine başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere kamu çok büyük yatırımlar yapıyor. Gerek kamu kurumundaki arkadaşlarımız gerekse de bu işin bizzat içinde olan özel sektörden müteahhit arkadaşlarımızın şehrimiz için gerekli duyarlılığı göstereceğine inanıyoruz" dedi.
Baharla birlikte inşai faaliyetlerin hızlanacağına dikkat çeken Tekinsoy, cadde ve sokaklarda olmaması gereken görüntüleri paylaşarak önemli uyarılarda bulundu.
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ise bir şehir için altyapının çok önemli olduğunu belirterek altyapı çalışmalarının marka şehir olarak anılan Kayseri'ye uygun olarak düzenli ve kaliteli bir şekilde yapılması gerektiğini kaydetti.
Herkesin şehrine güzel işler yapması gerektiğini belirten Yalçın, "Buradaki herkesin bu şehre emeği ve saygısı var" diyerek yürütülen çalışmalarda titizlik ve hassasiyetin önplanda tutulmasını istedi.
(AÖ-Y)

24.01.2013 14:31:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT