1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aydınspor 1923 Dört Noktaya Stand Açacak

Aydınspor 1923 Dört Noktaya Stand Açacak

Aydınspor 1923 Dört Noktaya Stand Açacak
A+A-

Erzincan Refahiyespor maçı öncesi forma satışına başlayan Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Aydınspor 1923, şehrin çeşitli noktalarına stand açarak, her gün satış yapacak. Forum Aydın,Yağcılar

Erzincan Refahiyespor maçı öncesi forma satışına başlayan Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Aydınspor 1923, şehrin çeşitli noktalarına stand açarak, her gün satış yapacak.
Forum Aydın,Yağcılar İçi Çarşısı ve Tataristan Bugulma Parkı'nın önünde forma satışlarının devam edeceğini ifade eden kulüp yöneticilerinden Mukadder Karakahyaoğlu, stadyumda ise Aydın'daki maçlar öncesi satış yapacaklarını söyledi.
Erzincan Refahiyespor maçından önce yapılan satışlardan dolayı memnun olduklarını ifade eden Karakahyaoğlu , maça gelen taraftarları forma ve gelecek olan diğer ürünlerden satın almaya çağırdı. Karakahyaoğlu şunları söyledi: "Erzincan Refahiyespor maçı öncesi yaptığımız satıştan memnunuz. Forma almanın kulübe destek olmanın yanında, tribünlerde siyah-beyaz renklere ağırlık verilmesi anlamına geliyor.Forum'daki mağazadan ekonomik olarak avantaj elde edemeyeceğimizi düşündüğümüz için uzak durduk. Standlarda prim usulüyle çalışan öğrenciler olacak" dedi.
Aydınspor 1923 Başkanı İlhan Günendi ise, forma almanın Aydınspor 1923'e destek olmanın ilk yolu olduğunu ifade etti.
(GY-MB-İK)

23.01.2013 16:31:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT