1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aydın'a Kuvvetli Yağış Uyarısı
Aydına Kuvvetli Yağış Uyarısı

Aydın'a Kuvvetli Yağış Uyarısı

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Aydın'ın büyük bir bölümünde etkili olması beklenen kuvvetli yağış nedeniyle uyarıda bulundu. Konuyla ilgili olarak Aydın Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Mete

A+A-
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Aydın'ın büyük bir bölümünde etkili olması beklenen kuvvetli yağış nedeniyle uyarıda bulundu.
Konuyla ilgili olarak Aydın Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erkan Uyarı merkezinden yapılan açıklamaya göre; Ege Bölgesi'nde etkili olan kuvvetli yağışın bugün Ege Bölgesi'nin büyük bir bölümüyle Aydın merkez ile ilçelerinde de kuvvetli rüzgarla birlikte gök gürültülü sağanak yağış şeklinde etkili olması beklenmektedir. Yağışların bu geceden itibaren etkisini kaybedeceği tahmin edilmetedir. Vatandaşlarımızın kuvvetli rüzgar ile birlikte gök gürültülü sağanak yağış nedeniyle meydana gelebilecek tüm olumsuzluklar a karşı dikkatli ve tedbirli olması germektedir. Ani sel ve su baskını, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi yaşanabileceği gibi ulaşımda da aksamalar yaşanabilir" denildi.
(MB-İK)

08.02.2013 10:48:34 TSI

HABERE YORUM KAT