1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aydın Yazdan Kalma Bir Hafta Sonu Yaşadı

Aydın Yazdan Kalma Bir Hafta Sonu Yaşadı

Aydın Yazdan Kalma Bir Hafta Sonu Yaşadı
A+A-

Aydın'da bir süredir etkili olan soğuk ve yağışlı havanın ardından yüzünü gösteren güneş hem çocukları hem de esnafı sevindirdi. Yazdan kalma bir hafta sonunun yaşandığı Aydın'da güneşi gören herkes k

Aydın'da bir süredir etkili olan soğuk ve yağışlı havanın ardından yüzünü gösteren güneş hem çocukları hem de esnafı sevindirdi. Yazdan kalma bir hafta sonunun yaşandığı Aydın'da güneşi gören herkes kendini dışarı attı.
Yaklaşık bir aydır etkili olan yağış ve soğuk havanın ardından Aydın'da yazdan kalma bir gün yaşadı. Havanın sıcak ve güneşli olmasını fırsat bilen vatandaşlar soluğu park ve mesire alanlarında aldılar. Aydın'da yoğunluğun en fazla yaşandığı yer ise yarıyıl tatili dolayısıyla Pınarbaşı Mesire alanında kurulan lunapark oldu. Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından karne hediyesi olarak verilen biletlerin de kullanıldığı lunapark hafta sonu sabahtan akşama kadar adeta öğrencilerin akınına uğradı. Köylerde yaşayan vatandaşlar açık havayı fırsat bilip zeytinlerini toplarken, şehirlerde oturanlar ise park ve bahçelerde piknik yaptılar.
Günler sonra yüzünü gösteren güneşli hava çocukların yanı sıra satıcıların da yüzünü güldürdü.
(İK)

04.02.2013 10:34:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT