1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aydın Ülkü Ocakları Gaffar Okkan'ı Unutmadı

Aydın Ülkü Ocakları Gaffar Okkan'ı Unutmadı

Aydın Ülkü Ocakları Gaffar Okkanı Unutmadı
A+A-

Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Burak Pehlivan, Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın şehit oluşunun 12. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 24 Ocak 2001'de Diyarbakır'da şehit olan Emn

Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Burak Pehlivan, Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın şehit oluşunun 12. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
24 Ocak 2001'de Diyarbakır'da şehit olan Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan', şehit oluşunun 12. yılında rahmetle andıklarını ifade eden Burak Pehlivan, "Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü görevinde iken 24 Ocak 2001 günü saat 17:40 sıralarında makamından Valilik Binası'na seyir hâlinde iken, Sezâi Karakoç Bulvarı üzerinde Et Balık Kurumu ile Eflâtun Park arasında, kimliği belirsiz kişilerce pusuya düşürülerek açılan ateş sonucu olay yerinde şehit edildi. Ruhu şad, mekanın cennet olsun. Ülkücü Hareket, yüreği Türk Milleti için atan, kutlu vatan sevgisi ile çarpan, aziz şehitlerimizle sızlayan Türkiye'mizin tamamını, köken, mezhep, yöre ayrımı yapmaksızın kucaklamaktadır. Bayrağa, vatana, kardeşliğe ve şahadete sahip çıkmaya devam edeceğiz" dedi.
(MB-İK)

24.01.2013 12:56:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT