1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aydın Tema'dan Tema Kadın Yöneticilerine Destek

Aydın Tema'dan Tema Kadın Yöneticilerine Destek

Aydın Temadan Tema Kadın Yöneticilerine Destek
A+A-

TEMA Vakfı Aydın İl Temsilcisi Mehmet Özdemir, TEMA Vakfı'nın ilk kadın yönetim kurulu başkanı olan Deniz Ataç'a yeni görevinde başarılar diledi. TEMA Vakfı'nda yönetim kurulu başkanı ve başkan yar

TEMA Vakfı Aydın İl Temsilcisi Mehmet Özdemir, TEMA Vakfı'nın ilk kadın yönetim kurulu başkanı olan Deniz Ataç'a yeni görevinde başarılar diledi.
TEMA Vakfı'nda yönetim kurulu başkanı ve başkan yardımcısı seçimi yapıldı. TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı A. Doğan Arıkan'ın, Mütevelliler Heyeti Başkanı olması nedeniyle yapılan seçimde, Deniz Ataç TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı seçilerek, vakfın ilk kadın başkanı oldu. Prof. Dr. Nuran Zeren Gülersoy da TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı seçildi.
TEMA Vakfı'nın kadın yönetcilerine başarılar dileyen TEMA Vakfı Aydın İl Temsilcisi Mehmet Özdemir, "TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, 2008-2009 tarihleri arasında kısa bir dönem TEMA Vakfı Genel Müdürlüğü yaptı. Mart 2009'dan bu yana gönüllü olarak yönetim kurulu başkan yardımcısı olan ve Aralık 2011'de Mütevelliler Heyeti Üyesi seçilen Deniz Ataç, 21 Ocak 2013 tarihi itibariyle TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nuran Zeren Gülersoy, Ocak 2008 tarihinden bu yana yönetim kurulu, Mart 2012 tarihi itibariyle de mütevelliler heyeti üyesidir. Ayrıca, bilim insanı kimliğiyle vakfın faaliyet ve görüşlerinin bilimsel temellere dayanmasına hizmet eden Bilim Kurulu'nun gönüllü bir üyesidir. Mütevelliler Heyeti Başkanı Sayın A.Doğan Arıkan'a, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Deniz Ataç'a, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Nuran Zeren Gülersoy'a başarılar diliyorum. Yapılan seçim sonuçlarını halkımız ve TEMA Vakfı gönüllüleri hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.
(MB-İK)

31.01.2013 09:51:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT