1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Aydın Şengül, Karşıyaka'ya Sahip Çıktı

Aydın Şengül, Karşıyaka'ya Sahip Çıktı

Aydın Şengül, Karşıyakaya Sahip Çıktı
A+A-

AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül, son günlerde spor kamuoyunda sıkça konuşulan PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'nın hakem hatalarına kurban edildiği iddiaları üzerine, "Karşıyaka sahipsiz değ

AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül, son günlerde spor kamuoyunda sıkça konuşulan PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'nın hakem hatalarına kurban edildiği iddiaları üzerine, "Karşıyaka sahipsiz değildir" açıklamasında bulundu.
Karşıyaka Spor Kulübü'nün hakkını ve hukukunu savunma noktasında gereken neyse yapılacağını ifade eden İzmir Milletvekili Aydın Şengül, "Kimse Karşıyaka'yı sahipsiz sanmasın. Mustafa Kemal Atatürk'ün ziyaret edip anı defterine övgü dolu sözler yazdığı, rahmetli Menderes'in bir dönem formasını giydiği anlı ve şanlı Karşıyaka camiası büyük bir camiadır. Biz biliyoruz ki, Karşıyakalı olmak tarihini bilmek kadar tarihini sevmekten de geçer. Zühtü Işıl ve arkadaşlarının yaktığı meşalenin ardından büyük bir aşkla, tutkuyla koşmayı sevenler olarak kulübümüze her zaman, her platformda sahip çıkacağımızı herkes bilmelidir. Karşıyaka'nın hakkını savunmak her şeyden önce Karşıyaka'da ikamet eden, siyasete de ticarete de Karşıyaka'da başlayan, Karşıyaka'yı bir tutku ve yaşam biçimi olarak gören benim asli görevimdir" dedi.
(EA-BH-BÇ-S)

20.12.2012 15:23:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT