1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aydın Sarı Tıp Merkezinde Göreve Başladı

Aydın Sarı Tıp Merkezinde Göreve Başladı

Aydın Sarı Tıp Merkezinde Göreve Başladı
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Tıp Merkezinde nöbet değişimi yapıldı. Tıp Merkezinde 2003 yılından itibaren Başhekim olarak hizmet

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Tıp Merkezinde nöbet değişimi yapıldı. Tıp Merkezinde 2003 yılından itibaren Başhekim olarak hizmet veren ve yaş haddinden emekli olan Uzm. Dr. Necmettin Şafak, görevini, uzun yıllar Sakarya'da sağlık alanında yaptığı hizmetlerle kamuoyunun takdirini kazanan ve en son Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde Başhekim olarak görev yapan Uzm. Dr Aydın Sarı'ya devretti. Dr. Sarı, 5 Şubat Salı günü itibari ile yeni görevine başladı.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Uzm. Dr. Aydın Sarı'nın göreve başlaması ile ilgili, "Necmettin Şafak Bey'in Büyükşehir Belediyesi'ne ve vatandaşlarımıza çok önemli hizmetleri olmuştur, kendilerine teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezimiz adeta bir hastane gibi hizmet veriyor. Muayene olan vatandaş sayımız 100 bini aştı. Büyükşehir Belediyesi olarak sağlıkta da önemli hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzm. Dr. Aydın Sarı Bey'e görevinde başarılar diliyorum. İnşallah çok daha güzel hizmetlere hep birlikte imza atarız" ifadelerini kullandı.
(RKO-RKO)

05.02.2013 17:58:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT