1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aydın İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplanıyor

Aydın İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplanıyor

Aydın İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplanıyor
A+A-

Aydın İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2013'ün ilk toplanntısını, Vali Kerem Al başkanlığında yarın gerçekleştirilecek. Aydın'ın işgücü, istihdam ve mesleki eğitim ihtiyacını tespit etmek veya

Aydın İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2013'ün ilk toplanntısını, Vali Kerem Al başkanlığında yarın gerçekleştirilecek.
Aydın'ın işgücü, istihdam ve mesleki eğitim ihtiyacını tespit etmek veya ettirmek, mesleki ve teknik eğitim okul ve kurumları ile işletmelerde yapılacak mesleki eğitim ve istihdam konularında etkinlik ve verimliliği artırmak amacıyla yerel düzeyde politikalar oluşturmak, plan yapmak ve kararlar almak, ilgili kurum ve kuruluşlara görüş ve önerilerde bulunmak Vali Kerem Al başkanlığında Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halil İbrahim Aktemur, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Rahmi Terzi, İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Mustafa Görgülü, Aydın Ticaret Odası Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu, Aydın Sanayi Odası Başkanı Ercan Çerçioğlu, İşçi Konfederasyonu (Türk-İş) Temsilcisi Mustafa Aydın, Hakİş Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) Koray Güneş, İşveren Konfederasyonu Temsilcisi Necmi Erkan, Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Temsilcisi Aydın Sakatlar Derneği Şube Başkanı Sevgi Dinçer, Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hulusi Akşit, ADÜ Aydın Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Saadettin Yıldırım, Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) üyesi gözlemci Dr. Barbaros Kon ve GEKA Aydın Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Vekili Armağan Aydın'ın katılımıyla 'Aydın İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu" 2013 yılı 1. olağan toplantısı, 30 Ocak 2013 tarihinde saat 14.00'da Valilik toplantı salonunda yapılacak.
(MB-İK)

29.01.2013 10:25:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT