1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aydın İl Genel Meclisinden Didim'e Zeytin Ödeneği

Aydın İl Genel Meclisinden Didim'e Zeytin Ödeneği

Aydın İl Genel Meclisinden Didime Zeytin Ödeneği
A+A-

Didim il Genel Meclisi üyesi CHP'li Hasan Yavuz, Didim ve köylerine 37 bin liralık zeytin ödeneği çıkardıklarını açıkladı. CHP'li Didim İl Genel Meclisi Hasan Yavuz Didim ve köylerinde zeytin fid

Didim il Genel Meclisi üyesi CHP'li Hasan Yavuz, Didim ve köylerine 37 bin liralık zeytin ödeneği çıkardıklarını açıkladı.
CHP'li Didim İl Genel Meclisi Hasan Yavuz Didim ve köylerinde zeytin fidanı dağıtılması için 37 bin liralık ödenek çıkarıldığını belirtti.
Didim'in tarımsal üretiminin zeytinden yana yöneldiğini ve ilçede ekili bir milyona yakın zeytin ağacı bulunduğunu belirterek "İlçemizde zeytinciliğe yönelim Toprak Reformu arazilerinin dağıtımı ile daha arttı. Bizde Aydın İl Genel Meclisi olarak ilçemiz köylerinin merkezinde hem zeytinciliğin gelişmesi hem de ilçemizin yeşilliğinin artması için üreticimize zeytin fidanı dağıtacağız. Didim'de tarımın da gelişmesi, zeytinciliğin iyi bir kaynak olarak hem ilçemize hem de ülkemize artı değer sağlaması için bu çalışmayı yapıyoruz" dedi. Dağıtımın ihalenin ardından kısa süre içerisinde yapılacağı bildirildi.
(HÇ-MB-İK)

16.02.2013 13:36:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT