1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aydın 1. Amatör'de Şampiyonlar Belli Oluyor

Aydın 1. Amatör'de Şampiyonlar Belli Oluyor

Aydın 1. Amatörde Şampiyonlar Belli Oluyor
A+A-

Aydın 1. Amatör Küme'de son haftada şampiyonlar belli olacak. Sadece 4. Grup'ta mücadele eden takımlardan Uyanspor, şampiyonluğu garantilerken diğer gruplardaki ilk iki sırada yer alan takımların ş

Aydın 1. Amatör Küme'de son haftada şampiyonlar belli olacak.
Sadece 4. Grup'ta mücadele eden takımlardan Uyanspor, şampiyonluğu garantilerken diğer gruplardaki ilk iki sırada yer alan takımların şampiyonluk iddiası bulunuyor. Diğer grupların ilk iki sırasında yer alan takımlar bu hafta sonu birbirleriyle oynayacak.
1.Grup'ta Nazilli Sanayispor ve Karacasuspor, 2.Grup'ta Davutlar Belediyespor ve Akbük Belediyespor, 3.Grup'ta ise Yılmazspor ile Köşk Belediye Doğanspor'un şampiyonluk için iddiaları bulunuyor.
1..Grup'ta 43'er puanlı Nazilli Sanayispor ve Karacasuspor birbirleriyle karşılaşacak. Pazar 13.00'te başlayacak karşılaşmada ikinci sıradaki Karacasuspor'un galibiyetten başka çaresi bulunmazken, Sanayispor ise beraberlik veya galibiyeti halinde şampiyonluğunu ilan edecek.2.Grup'ta ise 41 puanla ikinci sırada yer alan Akbük Belediyespor, 42 puanlı lider Davutlar Belediyespor'u ağırlayacak. Bu karşılaşmada Akbük Belediyespor galip gelmesi takdirde Süper Amatör Lig'e yükselecek. Aksi sonuçlarda ise Davutlar Belediyespor Süper Amatör Lig'e yükselecek.
3. Grup'ta da 37 puanlı lider Yılmazspor, 35 puanla ikinci sırada yer alan Köşk Belediye Doğanspor'u ağırlayacak.
(GY-MB-İK)

06.02.2013 17:32:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT