1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ayakkabı Tabanında Uyuşturucu Sevkiyatı

Ayakkabı Tabanında Uyuşturucu Sevkiyatı

Ayakkabı Tabanında Uyuşturucu Sevkiyatı
A+A-

Bitlis'in Tatvan ilçesinde, bir yolcu otobüsünde seyahat eden eden şahsın üzerinde ve eşyalarında arama yapan polis ekipleri, 2 kilo 596 gram eroin ele geçirdiler. Tatvan Kaymakamlığı'ndan konuyla il

Bitlis'in Tatvan ilçesinde, bir yolcu otobüsünde seyahat eden eden şahsın üzerinde ve eşyalarında arama yapan polis ekipleri, 2 kilo 596 gram eroin ele geçirdiler.
Tatvan Kaymakamlığı'ndan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, lçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi (KOM) ekiplerinin, Van'dan batı illerine Tatvan ilçesi üzerinden yolcu otobüsleriyle yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatı yapılacağı ihbarı aldığı belirtildi. Bunun üzerine, plakası açıklanmayan bir yolcu otobüsünü durduran polis ekiplerinin arama yaptığı belirtilen açıklamada "Otobüste yolcu olarak bulunan N.A. isimli şahsın ayakkabısının taban kısmında, pantolonun cebinde, valizin tabanına saklanmış vaziyette olmak üzere toplam 2 kilo 596 gram eroin olduğu değerlendirilen madde ele geçirilmiştir" denildi.
Açıklamanın devamında ise N.A. isimli şahsın, "Uyuşturucu madde kaçakçılığı" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildiği ifade edildi.
(HO-MET-Y)

08.01.2013 14:15:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT