1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Avukattan, Köyüne Cenaze Yıkama Aracı

Avukattan, Köyüne Cenaze Yıkama Aracı

Avukattan, Köyüne Cenaze Yıkama Aracı
A+A-

Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde Avukat Erkan Ceylan, Benli Köyü'ne römork tipi morglu cenaze yıkama aracı aldı. Cenaze aracının tesliminde konuşan Benli Köyü Muhtarı Hüseyin Yıldız, köy halkı ve şa

Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde Avukat Erkan Ceylan, Benli Köyü'ne römork tipi morglu cenaze yıkama aracı aldı.
Cenaze aracının tesliminde konuşan Benli Köyü Muhtarı Hüseyin Yıldız, köy halkı ve şahsı adına Av. Erkan Ceylan'a teşekkür ederek, "Hayırsever kardeşimiz, hemşehrimiz Erkan Ceylan tarafından yapılan bu anlamlı bağış sayesinde köyümüzün önemli bir ihtiyacı karşılanmış oldu. Kendisine teşekkürlerimizi sunarken, aynı duyarlılığı ekonomik olanağı olan tüm hemşehrilerimizden de bekliyoruz" dedi.
Av. Erkan Ceylan da, (Her nefis ölümü tadacaktır) ayet-i kerimesinde de ifade edildiği üzere bir gün dünya hayatımızın sona ereceğini, ahiret hayatının başlayacağını belirterek, "Bunun için imkanlarımız nispetinde hazırlık yapmalıyız. Dünya hayatının heves ve meşgalesi bize ahireti unutturmamalı. Cenaze aracımız köyümüze ve köylümüze hayırlı uğurlu olsun, Cenabı Hak ölümün de hayırlısını versin" şeklinde konuştu.
(ÖE-ZB-Y)

09.01.2013 13:05:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT