1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Avukatlar İçin Yargı Ve Temel Haklar Projesi

Avukatlar İçin Yargı Ve Temel Haklar Projesi

Avukatlar İçin Yargı Ve Temel Haklar Projesi
A+A-

Erzurum'da "Avukatlar için Yargı ve Temel Haklar Projesi" programı düzenlendi. Avrupa Birliği Bakanlığı'nın Adalet Bakanlığı ve Türkiye Barolar Birliği ile işbirliği içerisinde yürüttüğü, İngiltere

Erzurum'da "Avukatlar için Yargı ve Temel Haklar Projesi" programı düzenlendi.
Avrupa Birliği Bakanlığı'nın Adalet Bakanlığı ve Türkiye Barolar Birliği ile işbirliği içerisinde yürüttüğü, İngiltere Büyükelçiliği tarafından Avrupa'yı Birleştirme Programı kapsamında desteklenen "Avukatlar için Yargı ve Temel Haklar Projesi", bugün Erzurum'da başladı. Üç gün sürecek olan programın birinci gününde yapılan açılış toplantısına Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, Erzurum Baro Başkanı Faruk Terzioğlu, İngiltere Büyükelçiliği Müsteşarı Peter Spoor, Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Mehmet Cangir, Avrupa Birliği Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya ve çok sayıda avukat katıldı.
Erzurum Baro Binası salonunda düzenlenen toplantının 1. Oturumunda Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sanem Baykal, eğitim konuları hakkında bilgiler aktardı.
(AA-AA-Y)

10.01.2013 14:56:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT