1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Avukat Bürosuna Silahlı Saldırı

Avukat Bürosuna Silahlı Saldırı

Avukat Bürosuna Silahlı Saldırı
A+A-

Çorum'da bir avukat bürosuna kimliği belirsiz bir kişi tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Olay, Üçdutlar Mahallesi 6. Sokak'ta bulunan Fırat apartmanında meydana geldi. İddiaya göre, sabah adliye

Çorum'da bir avukat bürosuna kimliği belirsiz bir kişi tarafından silahlı saldırı düzenlendi.
Olay, Üçdutlar Mahallesi 6. Sokak'ta bulunan Fırat apartmanında meydana geldi. İddiaya göre, sabah adliyede duruşmalara katılan avukat M.H.K., öğle arasında bürosuna geldi. Bazı meslektaşları ile oturduğu sırada büroya gelen kimliği belirsiz bir kişi sekretere avukat M.H.K. ile görüşmek istediğini söyledi. Avukat M.H.K.'nın çıkmasının ardından aniden belinden çıkardığı tabanca ile ateş etmeye başladı. Bunun üzerine avukat M.H.K. da silahını çekti. Seken kurşunlarından birinin ayağına isabet etmesi sonucu avukat M.H.K. yaralanırken, saldırgan ise kaçarak kayıplara başladı.
Silah seslerinin üzerine büyük bir paniğin yaşandığı bölgeye çok sayıda resmi ve sivil polis ekibi sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan avukat M.H.K., daha sonra ambulansla Hitit Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilerek tedavi altına alındı. Polis ekipleri avukat M.H.K. ifadesi doğrultusunda saldırıyı gerçekleştiren şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
(MMY-BÖ-AŞ-Y)

05.12.2012 15:35:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT