1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Avrupalı Gençler Hamamda Terledi

Avrupalı Gençler Hamamda Terledi

Avrupalı Gençler Hamamda Terledi
A+A-

Ankara Gençlik Derneği Gönüllüleri tarafından gerçekleştirilen bir proje ile AB üyesi 7 ülkeden gelen konuk 35 genç, Kızılcahamam'a gelerek hamamda ter attı. Avrupa Birliği Bakanlığı, AB Eğitim ve

Ankara Gençlik Derneği Gönüllüleri tarafından gerçekleştirilen bir proje ile AB üyesi 7 ülkeden gelen konuk 35 genç, Kızılcahamam'a gelerek hamamda ter attı.
Avrupa Birliği Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türk Ulusal Ajansı) tarafından desteklenen gençlik değişimi projesi olan 'Türk Çayı' projesi gereği AB üyesi 7 ülkeden 35 kişilik bir grup genç, Ankara'ya geldi. Gençler ilçe gezileri sırasında Kızılcahamam Belediyesini de ziyaret etti. Kızılcahamam Belediye Başkan Coşkun Ünal'ı da makamında ziyaret eden gençler, Ünal'ın makamını çok beğendiklerini dile getirdi. Başkan Ünal, gençlere Kızılcahamam ve kaplıcalar hakkında hakkında bilgi verdi.
Daha sonra grup, Kızılcahamam Belediyesi Büyük Kaplıcaları'nda ter attı. Hamamda ter atan gençler, kaplıca keyfinin ardından akşam yemeğini Başkan Ünal ile beraber yiyerek ilçeden ayrıldılar.
(UD-Eİ-Y)

25.01.2013 20:59:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT