1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Avrupa Tenis Kupası Elemeleri Sakarya'da

Avrupa Tenis Kupası Elemeleri Sakarya'da

Avrupa Tenis Kupası Elemeleri Sakaryada
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen Tenis Avrupa Kış Kupası 14 Yaş Bayanlar Eleme Turu, Sakarya Tenis Akademisi'nde başladı. Tenis Avrupa Kış Kupası 14 Yaş Bayanlar Eleme Turu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen Tenis Avrupa Kış Kupası 14 Yaş Bayanlar Eleme Turu, Sakarya Tenis Akademisi'nde başladı.
Tenis Avrupa Kış Kupası 14 Yaş Bayanlar Eleme Turu, Sakarya Tenis Akademisi'nde başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Tenis Federasyonu ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen Kış Kupası'nın açılışına, Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Orhan Bayraktar'ın yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk ile Gençlik ve Spor Şube Müdürü Yusuf Ertuğrul Erdem ve sporcular katıldı. 3 Şubat Perşembe gününe kadar devam edecek olan elemelerde, Belçika, Letonya, Rusya, Sırbistan, İspanya, Slovenya, İsviçre ve Türkiye yer alıyor.
(BCT-BCT)

01.02.2013 14:41:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT