1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Avrupa Şampiyonu Elif'ten Aldırmaz'a Teşekkür

Avrupa Şampiyonu Elif'ten Aldırmaz'a Teşekkür

Avrupa Şampiyonu Eliften Aldırmaza Teşekkür
A+A-

Kick Boks Avrupa Şampiyonu Elif Sarı Güney, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret ederek, desteğinden dolayı teşekkür etti. Antrenörü ve Aykol Spor Kulübü Başkanı Hasan Aykol

Kick Boks Avrupa Şampiyonu Elif Sarı Güney, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret ederek, desteğinden dolayı teşekkür etti.
Antrenörü ve Aykol Spor Kulübü Başkanı Hasan Aykol ile birlikte ziyarete gelen Avrupa Şampiyonu sporcu Elif Sarı Güney, madalya ve kupasını da beraberinde getirdi.
Kendisine destek olduğu için Zihni Aldırmaz'a teşekkür eden başarılı sporcu, kendisine verilen desteğin devam etmesi durumunda daha büyük başarılar elde edebileceğini söyledi.
Hasan Aykol da, Zihni Aldırmaz'dan büyük destek gördüklerini belirterek, bu destek sayesinde yurt içinde ve yurt dışında müsabakalara katılabildiklerini vurguladı.
Ziyarette hazır bulunan Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri de, "Destekleriniz sürdükçe başarılar çoğalacaktır. Türkiye'de örnek bir başkansınız. Amatör sporlara yardım yasaya girdi. Siz bunun öncülüğünü yaptınız. Çok teşekkür ediyoruz" dedi.
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, "Özellikle hanım sporcularımızın başarısı bizi gururlandırıyor. Spor fonundan sağladığımız destekle sporcularımız Türkiye'de ve Avrupa'da şampiyonluklar kazanıyor" şeklinde konuştu.
(ADN-Y)

15.02.2013 11:17:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT