1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Avanos, İzmir Turizm Fuarı'nda Tanıtılacak Nevşehir

Avanos, İzmir Turizm Fuarı'nda Tanıtılacak Nevşehir

Avanos, İzmir Turizm Fuarında Tanıtılacak  Nevşehir
A+A-

Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 6-9 Aralık tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenecek olan Travel Turkey Fuarında Avanos'u tanıtacak. Türkiye'nin turizm

Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 6-9 Aralık tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenecek olan Travel Turkey Fuarında Avanos'u tanıtacak.
Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan, ulusal ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin yer alacağı Travel Turkey 2012 fuarında Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kapadokya bölgesinin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Avanos'u tanıtacak.
Travel Turkey İzmir Fuarı, Türkiye'de turizm alanında yaşanan gelişmeleri ve değişik ülkelerin sahip olduğu turizm potansiyellerini katılımcı ve ziyaretçilerine tanıtmak için Türkiye'de düzenlenen en kapsamlı turizm platformu konumunda.
Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından fuarda ziyaretçilere Avanos ve Kapadokya bölgesinin tarihi ve turistik değerleri ile çanak-çömlek yapımı ve el sanatları ürünleri tanıtılacak.
6 Aralık Perşembe günü başlayacak olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, 9 Aralık Pazar gününe kadar İzmir Uluslararası Fuar Merkezinde devam edecek.
(MÖZ-SK)

05.12.2012 14:50:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT