1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Avanos Belediye Başkanı Körükcü, İncelemelerde Bulundu

Avanos Belediye Başkanı Körükcü, İncelemelerde Bulundu

Avanos Belediye Başkanı Körükcü, İncelemelerde Bulundu
A+A-

Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü ve Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Taş, ilçedeki belediye çalışmalarını inceledi. Belediye tarafından yaptırılan, Nevşehir Üniversitesi Avanos Meslek Yü

Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü ve Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Taş, ilçedeki belediye çalışmalarını inceledi.
Belediye tarafından yaptırılan, Nevşehir Üniversitesi Avanos Meslek Yüksek Okulu'nun bahçe duvarının kalıp ile beton atma çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Körükcü, Avanos Meslek Yüksek Okulu'ndan görevli personel ile çalışmalar hakkında sohbet etti.
Daha sonra belediye tarafından Cumhuriyet Mahallesi 517. Sokak ile 515. Sokak arasında yapılan mahalle parkında da incelemelerde bulunan Körükcü, Kızılırmak Kenarı Düzenmele Projesi 2. etap çalışmalarının yapılacağı alan üzerinde de keşif gezisi yaptı.
Körükcü, Kızılırmak Kenarı Düzenleme Projesi kapsamında çalışmaların yapıldığı alana vatandaşların piknik yapabilmeleri amacıyla kamelyalar yerleştirileceğini kaydetti.
(MÖZ-ZB)

02.01.2013 14:45:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT