1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ava Çıkan Şahıs Kendini Vurdu

Ava Çıkan Şahıs Kendini Vurdu

Ava Çıkan Şahıs Kendini Vurdu
A+A-

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bir avcı, tüfeğinin ateş alması sonucu kazayla kendini vurdu. Edinilen bilgiye göre gece avlanmak için Sakarya'nın Karasu ilçesi Taşlıgeçit köyünde bulunan Acarlar Longoz

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bir avcı, tüfeğinin ateş alması sonucu kazayla kendini vurdu.
Edinilen bilgiye göre gece avlanmak için Sakarya'nın Karasu ilçesi Taşlıgeçit köyünde bulunan Acarlar Longozu'na giden Nurettin Çobanoğlu (53), tüfeğinin ateş alması sonucu sağ ayağından yaralandı. Ava birlikte gittiği arkadaşları tarafından kayıkla sahile çıkarılan Nurettin Çobanoğlu, 112 ambulansıyla Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Aşırı kan kaybeden yaralı, Karasu Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine sevk edildi. Burada ameliyata alınan Çobanoğlu'nun yoğun bakımda tutulduğu ve hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.
Bu arada Çobanoğlu'nun yaralandığını öğrenen arkadaşları Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne akın etti. Yaralının arkadaşları ile hastane çalışanları arasında yaşanan ufak çaplı tartışmanın büyümesini ise jandarma önledi.
(SC-İÇ-GS-Y)

07.02.2013 13:37:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT