1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Aura Cleanmax Temizliği Web'e Taşındı

Aura Cleanmax Temizliği Web'e Taşındı

Aura Cleanmax Temizliği Webe Taşındı
A+A-

-Mükemmel temizleme sistemine sahip Aura Cleanmax'ın resmi web sitesi www.cleanmax.com.tr hizmete girdi. Günlük temizlik, derin temizlik, vakumlu temizlik, havalandırma ve kokulandırma gibi temel f

-Mükemmel temizleme sistemine sahip Aura Cleanmax'ın resmi web sitesi www.cleanmax.com.tr hizmete girdi.
Günlük temizlik, derin temizlik, vakumlu temizlik, havalandırma ve kokulandırma gibi temel fonksiyonlarının yanısıra yıkama, üfleme, dar alan, petek, perde, mobilya, koltuk, hassas eşyaların temizliği vs. aparatlarıyla ev hanımlarının en büyük yardımcısı durumunda olan Aura Cleanmax'ın resmi web sitesi hizmete açıldı. Vatandaşların, son zamanlarda İhlas Temizlik Robotu ve Aura Cleanmax ile ilgili türeyen korsan sitelerden garantisiz ve belgesiz ürün alarak mağdur olmamaları için hizmete açılan www.cleanmax.com.tr adlı sitesinde güvenli ortamda alışveriş yapma imkanı sağlıyor.
Ev temizliğinde hanımların gözdesi olan Aura Cleanmax, yaşanmaya değer ortamlar üretmeye devam ediyor. Kendi segmentinde sulu süpürme sistemi olarak anılan bu temizlik robotu, klasik elektrikli süpürgelerde kullanılan bez veya kağıt toz torbası yerine suyu filtre olarak kullanıyor. Doktorların astım ve ev tozu alerjisine sahip hastalar için önerdiği Aura Cleanmax'ta filtre yerine su kullanırken, evlerdeki toz, mite ve akarların kökünü kazınıyor.
(ÖZ-Y)

08.02.2013 12:58:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT