1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Attığı Tokat Pahalıya Patladı Serhat Özşahin Sinop

Attığı Tokat Pahalıya Patladı Serhat Özşahin Sinop

Attığı Tokat Pahalıya Patladı  Serhat Özşahin    Sinop
A+A-

Sinop'un Ayancık ilçesinde tartıştığı vatandaşın üvey oğluna tokat atan şahıs, baba ve üvey oğlu tarafından tüfek dipçiğiyle dövülerek yaralandı. Olay sonrası baba ve üvey oğlu gözaltına alındı. Ol

Sinop'un Ayancık ilçesinde tartıştığı vatandaşın üvey oğluna tokat atan şahıs, baba ve üvey oğlu tarafından tüfek dipçiğiyle dövülerek yaralandı. Olay sonrası baba ve üvey oğlu gözaltına alındı.
Olay, ilçeye bağlı Sofu köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ilçe merkezinde ikamet eden A.Ö. isimli şahıs ile C.Y. arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından C.Y, A.Ö.'nün üvey oğlu M.G.'ye tokat atarak olay yerinden ayrılarak köyüne gitti. Olayı kendisine yediremeyen A.Ö, üvey oğlu M.G'yi de yanına alarak C.Y'nin yaşadığı Sofu köyüne gitti. A.Ö ile konuşmaya başlayan baba ve üvey oğlu, konuşma sırasında C.Y'nin kendilerine av tüfeği ile karşı koyması üzerine, kendileri de tabancayla karşılık vermeye çalıştı. Baba ve üvey oğlu, C.Y'yi ellerindeki av tüfeğinin dipçiğiyle ve yumruklayarak darp edip olay yerinden taksi ile kaçtı. Vatandaşların 155'i arayarak olayı jandarmaya haber vermesi üzerine jandarma ekipleri kısa sürede A.Ö ve M.G'yi yakalayarak gözaltına alınırken, tabanca ve tüfeğe de el konuldu. A.Ö ve M.G alınan ifadeleri ardından adli makamlara sevk edildi. Soruşturma sürüyor.
(SER-SLH-Y)

08.02.2013 11:53:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT