1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Atletler Bayram Ediyor

Atletler Bayram Ediyor

Atletler Bayram Ediyor
A+A-

Salon Atletizm Yarışlarında başarılı olan Erzurumlu atletler büyük bir sevinç yaşıyor. Türkiye Atletizm Federasyonunca 19-20 Ocak 2013 tarihlerinde İstanbul'da yapılan Yıldızlar Salon Atletizm Yarışla

Salon Atletizm Yarışlarında başarılı olan Erzurumlu atletler büyük bir sevinç yaşıyor. Türkiye Atletizm Federasyonunca 19-20 Ocak 2013 tarihlerinde İstanbul'da yapılan Yıldızlar Salon Atletizm Yarışları'nda bin 500 metre yarışlarında 3.59'luk derecesi ile şampiyon olan Enis Korkmaz, 4.00'lık derecesi ile ikinci olan Ayetullah Belir'e Milli takım yolu açıldı. İki sporcunun gençler kategorisinde Salon Atletizm Yarışları'nda Ülkemizi temsil edecekleri belirtildi. Salon Atletizm Yarışlarında elde ettikleri başarılı ve koşu dereceleri ile Antrenör Yavuz Bayram'ı gururlandıran iki genç atlet, "Başarımızı Antrenörümüz Yavuz Bayram'a borçluyuz. Kendisinin tecrübeleri sayesinde bu noktalara geldik. İnanıyoruz ki, Avrupa'da da başarılı olacağız" dedi.
GELECEKTEN UMUTLUYUM
İki sporcusunun Milli takıma seçilmesinden büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Antrenör Yavuz Bayram, atletlerin geleceğinden umutlu olduğunu söyledi. Antrenör Yavuz Bayram, Enis Korkmaz ile Ayetullah Belir'in yıldızlarda şampiyon olmasına rağmen gençler kategorisinde Atletizm Milli takımına seçilmeyi başardığını ifade etti. Bayram, İstanbul Ataşehir Aslı Çakır Atletizm Kompleksi'nde Salon Atletizm Yarışlarında Erzurumlu atletlerin elde ettiği derecelerin küçümsenmeyecek bir başarı olduğuna işaret etti.
(ERZ-AT-Y)

31.01.2013 14:20:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT