1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Atletizmi Geliştirme Projesi Yarışları

Atletizmi Geliştirme Projesi Yarışları

Atletizmi Geliştirme Projesi Yarışları
A+A-

Türkiye Atletizm Federasyonu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Atletizmi Geliştirme Projesi İl Birinciliği’ yarışları tamamlandı.


Türkiye Atletizm Federasyonu ve Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Atletizm Geliştirme Projesi İl Birinciliği’ yarışması, İşgem Semt Sahası çevresinde bulunan parkurda yapıldı. İl merkezi ve ilçelerde 300’e yakın sporcunun katıldığı yarışmada; erkekler 2000 ve 1500 metre ile kadınlar 2000 ile 1500 metre koşuları yapıldı. Yarış sonrası dereceye girenlere kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yalçın Özdemir, Spor Şube Şefi Muttalip Demir, Atletizm Antrenörü Hüseyin Esen, Gevaş Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehdi Tekçe ve okul idarecileri tarafından verdi.


Dereceye giren sporcular, 27 Nisan 2013 tarihinde yapılacak olan 1. kademe, 11 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak olan 2. kademe ve 19 Mayıs’taki final yarışmalarına katılacakları belirtildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT