1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Atlasjet Jetmil'den Türkiye'de Bir İlk

Atlasjet Jetmil'den Türkiye'de Bir İlk

Atlasjet Jetmilden Türkiyede Bir İlk
A+A-

'Atlasjet'in sadakat programı kapsamında Jetmil yine bir ilke imza atıyor. Jetmil üyeleri hesaplarında biriken milleri Jetmil Gift Card'a aktararak sevdiklerine hediye edebiliyor. Türkiye'nin ilk ü

'Atlasjet'in sadakat programı kapsamında Jetmil yine bir ilke imza atıyor. Jetmil üyeleri hesaplarında biriken milleri Jetmil Gift Card'a aktararak sevdiklerine hediye edebiliyor.
Türkiye'nin ilk ücretsiz seyahat imkanı sağlayan Jetmil Sadakat Programı ile üyelerine birçok avantaj sunan Atlasjet, Türkiye'de havacılık sektöründe yine bir ilke imza atarak, Jetmil Gift Card uygulamasını başlatıyor.
Jetmil üyeleri, hesaplarında biriken millerden dilediği kadarını Jetmil Gift Card'a aktararak sevdiklerine hediye edebiliyor. Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi farklı amaçlarla hediye edilebilecek Gift Card, firmalar tarafından da ödüllendirme amaçlı kullanılabiliyor. Jetmil Sadakat Programı'na üye olan firmalar, kendi hesaplarından milleri Jetmil Gift Card'a aktararak çalışanlarını ücretsiz bilet ile ödüllendirmek üzere hediye edebiliyorlar.
(ÇK-ÖK-E)

12.02.2013 16:16:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT