1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ateş İsteme Yüzünden Kavga Ettiler
Ateş İsteme Yüzünden Kavga Ettiler

Ateş İsteme Yüzünden Kavga Ettiler

İzmit'in Cedit Mahallesi'nde, iki gurup arasında ateş isteme konusunda çıktığı iddia edilen kavgada 9 kişi birbirine girdi. Silah ve bıçakların konuştuğu kavgada bir kişi silahla omuzundan bir kişi de

A+A-
İzmit'in Cedit Mahallesi'nde, iki gurup arasında ateş isteme konusunda çıktığı iddia edilen kavgada 9 kişi birbirine girdi. Silah ve bıçakların konuştuğu kavgada bir kişi silahla omuzundan bir kişi de bıçakla bacağından yaralandı.
Olay, Cedit Mahallesi Şeyh Akif Caddesi Dereboğazı mevkiinde dün akşam saat 20:30 sıralarında meydana geldi. Mahallede birlikte oturan Mehmet Şükrü D. (24), Halil İbrahim Ş. (19), Onur Ö. (20), Çetin A. (22) ve Sedat K. (28) isimli şahısların yanından geçen Murat D (27), Müslüm K. (23), Şahin D. (29) ve Erol D (34) isimli şahıslar sigara yakmak için ateş istedi. Ateş isteme sonrasında şahıslar arasında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Silah ve bıçakların konuştuğu olayda Mehmet Şükrü D sağ omuzundan silahla, Onur Ö sağ bacağından bıçakla yaralandı. Diğer guruptan Erol D'nin eli kırıldı. Olay sonrası Mehmet Şükrü D, Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis, 4 kişiyi olay yerinde diğer 4 kişiyi gece geç saatlerde yakaladı.
Öte yandan ilk ifadelerinde tanımadıkları bir araçtan ateş açıldığını iddia eden şahıslar, daha sonra olayın ateş isteme nedeniyle kaynaklandığını söyledi. İfadeleri alınan iki guruptan 8 kişi adliyeye sevk edildi. Mehmet Şükrü D'nin tedavisi sonrasında adliyeye sevk edileceği öğrenildi.
(UU-HO-Y)

27.01.2013 17:41:44 TSI

HABERE YORUM KAT