1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Atb Yılın Son Meclis Toplantısını Yaptı

Atb Yılın Son Meclis Toplantısını Yaptı

Atb Yılın Son Meclis Toplantısını Yaptı
A+A-

Antalya Ticaret Borsası (ATB) 2012 yılı son meclis toplantısını Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında yaptı. Antalya Ticaret Borsası (ATB), Aralık ayı Meclis toplantısı Meclis Başkanı Hü

Antalya Ticaret Borsası (ATB) 2012 yılı son meclis toplantısını Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında yaptı.
Antalya Ticaret Borsası (ATB), Aralık ayı Meclis toplantısı Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında yapıldı. Kayan, 2012 yılının son meclis toplantısını yaptıklarını belirterek, meclis üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti. ATB Başkanı Ali Çandır, meclis üyelerine borsanın bir aylık çalışması hakkında bilgi verirken, yönetime, meclise ve personele çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. Mecliste 2013 yılı bütçesi de gündeme geldi. ATB'nin bütçesi, yüzde 10 artışla 2 milyon 475 bin TL olarak oybirliğiyle meclisten geçti.
KOMİTE TOPLANTILARI VERİMLİ GEÇTİ
Meclis toplantısının ardından birleştirilmiş meslek komite toplantısı yapıldı. 2012 yılını değerlendiren ATB meslek komite üyeleri, 2013 yılı beklentilerini paylaştı. ATB Yönetim Kurulu Üyesi Halil Bülbül, 2012 meslek komite toplantılarının verimli geçtiğini belirterek, komite üyelerinin geleceğe yönelik beklenti ve kaygılarını ilgili kurum ve kuruluşlara ilettiklerini kaydetti.
ANKET ÇALIŞMASI
Meslek komite üyelerine yönelik 2012 değerlendirmesi ve 2013 yılı beklentilerini içeren bir de anket yapıldı. Yılsonu anketinde komite üyeleri, 2012 yılındaki ekonomik yapıyı değerlendirirken, 2013 yılındaki beklentilerini sorulara verdiği cevaplarla ortaya koydu.
ATB Meclis üyeleri, komite üyeleri ve personeli daha sonra yemekte bir araya geldi.
(SÇ-SÇ-Y)

28.12.2012 11:50:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT