1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ATB, ihtiyaç sahibi bin öğrenciye eşofman dağıttı

ATB, ihtiyaç sahibi bin öğrenciye eşofman dağıttı

ATB, ihtiyaç sahibi bin öğrenciye eşofman dağıttı
A+A-

AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar Ticaret Borsası(ATB) derslerinde ve sporda başarılı olan ihtiyaç sahibi bin ilköğretim öğrencisine eşofman dağıttı. Dağıtım törenine katılan Vali İrfan Balkanlıo

AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar Ticaret Borsası(ATB) derslerinde ve sporda başarılı olan ihtiyaç sahibi bin ilköğretim öğrencisine eşofman dağıttı.

Dağıtım törenine katılan Vali İrfan Balkanlıoğlu, artık Türkiye'nin başarılarını sporla da taçlandırdığını dünyanın birçok yerinde sporcuların kazandığı başarıların göğsümüzü kabarttığını söyledi. Balkanlıoğlu, "Afyonkarahisar'dan da dünya çapında birçok başarılara imza atmış, Avrupa'dan ödüller getirmiş, göğsümüzü kabartmış sporcularımız var. Bu gençler buralarda yetişiyor. Eğer çocuklarımızın ellerinden tutarsak, onlara büyük hedefler gösterirsek ilerde çok büyük spor adamı olarak göğsümüzü kabartırlar." dedi. Balkanlıoğlu, bu tür anlamlı davranışların tüm sivil toplum örgütlerine ve iş adamlarına örnek olmasını temenni ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Daha sonra protokol mensupları tarafından başarılı öğrencilere eşofman takımı hediye edildi.

Törene Vali İrfan Balkanlıoğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi(AKÜ) Rektörü Mustafa Solak, Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel katıldı.

CİHAN

A+A-

HABERE YORUM KAT