1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Atatürk Kupası Basketbol branşı kura çekimleri yapıldı

Atatürk Kupası Basketbol branşı kura çekimleri yapıldı

Atatürk Kupası Basketbol branşı kura çekimleri yapıldı
A+A-

SAMSUN - Samsun'da her yıl geleneksel olarak 'Atatürk'ün Şehri Spor Yapıyor' sloganı ile yapılan Atatürk Kupası Basketbol branşı kura çekimi Yaşar Doğu Spor Salonu'nda gerçekleşti.Kura toplantı

SAMSUN - Samsun'da her yıl geleneksel olarak 'Atatürk'ün Şehri Spor Yapıyor' sloganı ile yapılan Atatürk Kupası Basketbol branşı kura çekimi Yaşar Doğu Spor Salonu'nda gerçekleşti.

Kura toplantısına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili İsmail Tekin, Spor ve İdari Mali İşler Müdürü Erkan Özcan ve Organizasyon Koordinatörü Murat Turan katıldı.

Organizasyon ile ilgili açıklama yapan İl Müdür Vekili İsmail Tekin belirli bir yaş üzerindeki kişilere fair play ruhuyla spor yaptırmayı amaçladıklarını belirterek, "Turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum." dedi. 4. Atatürk Kupası Basketbol Müsabakalarına 18 takım katılırken turnuva 3 Aralık 2012 Pazartesi günü saat 21.00'de yapılacak olan ilk maçla başlayacağını kaydeden Basketbol İl Temsilcisi Ali Kemal Çimagil, "3 Aralık'ta yapılacak olan ilk maç Atasam ile Kocaman Sunta arasında yapılacak. İkinci gün maçında ise Olimpik Gençlik ve Gençlik Spor takımları ter dökecek." diye konuştu.
CİHAN

A+A-

HABERE YORUM KAT