1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Atatürk Kitapları Tatı'dan

Atatürk Kitapları Tatı'dan

Atatürk Kitapları Tatıdan
A+A-

Buca da okuyan İlk ve ortaokul öğrencilerini ziyaret eden Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, çocuklara Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatının anlatıldığı kitapları armağan ediyor. Buca içerisinde yer al

Buca da okuyan İlk ve ortaokul öğrencilerini ziyaret eden Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, çocuklara Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatının anlatıldığı kitapları armağan ediyor.
Buca içerisinde yer alan eğitim yuvalarının bakım ve onarımını üstlenen eğitim dostu Başkan Ercan Tatı, eğitime bir katkıyı da başlattığı kitap kampanyası ile sürdürüyor. İlçedeki ilk ve ortaokulları ziyaret eden Tatı, bir yandan okulların fiziki taleplerini dinlerken, öğrencilere de kitaplar hediye ediyor.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet'in çocuklarına unutulmaz önderlerinin yaşamını ve onun ölümsüz ruhunu yaşatmak üzere bu yola çıktığını söyleyen Başkan Ercan Tatı, gün içersinde Ege İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu'nu, Ali Kuşçu İlköğretim Okulu'nu, Buca Ortaokulu'nu ve Makbule Süleyman Alkan İlköğretim Okulu ziyaret ederek minik ellere Atatürk kitaplarını teslim etti.
Okullara sürpriz ziyaretler yapan Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, okul yönetiminin taleplerini de dinliyor. Gözlemleri sonrası okullardaki eksikleri not alan Tatı, imkanları çerçevesinde okulların tadilat ve bakımlarını gerçekleştiriyor.
(HK)

16.02.2013 10:50:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT