1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Atamad Üyeleri Bir Araya Geldi

Atamad Üyeleri Bir Araya Geldi

Atamad Üyeleri Bir Araya Geldi
A+A-

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yaşayan Malatyalıları bir çatı altında toplamayı amaçlayan Ataşehir Malatyalılar Derneği (ATAMAD) kurucu üyeleri, kahvaltıda bir araya geldi. Yer tahsisi yapılan dernek,

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yaşayan Malatyalıları bir çatı altında toplamayı amaçlayan Ataşehir Malatyalılar Derneği (ATAMAD) kurucu üyeleri, kahvaltıda bir araya geldi. Yer tahsisi yapılan dernek, çalışmalara başladı.
Ataşehir Sahan Restaurant'ta düzenlenen ve kurucu üyelerin eşleriyle birlikte katıldığı kahvaltıya; Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, eşi Gamze İlgezdi, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan, Ataşehir Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Semih Selimoğlu, Malatya köy derneklerinin başkanları ve iş adamları katıldı. Oldukça neşeli bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda, derneğin kuruluş sürecine ilişkin bilgiler verildi. Kahvaltı sonrasında kurucu üyeler resmi açılış için gerekli evrakları da imzaladı. ATAMAD'ın resmi olarak açılması için Dernekler Masası'na en kısa zamanda müracaat edileceği de belirtildi.
ATAMAD Kurucu Başkanı Himmet Kaya, derneğin kurulmasına karar verdikleri ilk günden bugüne yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Kaya ilk olarak, ATAMAD Yönetim Kurulu üyelerini tanıttı. ATAMAD Yönetim Kurulu, Himmet Kaya başkanlığında; Ömer Özcan, Kemal Yılmaz, Yusuf Yıldırım, Muharrem Ödemiş, Hamit Akpınar, Muammer Ayvalı, Şerafettin Gültekin, Metin Yanık, Deniz Kutlu, Necati Bozkurt, Hüseyin Kalender, Bekir Parlakkılıç, Şemsettin Değer, Hüseyin Turgut, Ayten Kartal, Aynur Kaya Yücebağ, Muammer Yılmaz, Eylem Özgün Doğan, Seçkin Balaban, Hüseyin Tuna ve Duran Yıldırım'dan oluşuyor.
(NA-SO-Y)

15.01.2013 17:23:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT