1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Atama Bekleyen Öğretmenler

Atama Bekleyen Öğretmenler

Atama Bekleyen Öğretmenler
A+A-

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, verdiği soru önergesinde, "Atama bekleyen öğretmenlerle görüşebilmek için ayıracak 5 dakikanız yok mu?" diye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sordu. Şubattan ön

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, verdiği soru önergesinde, "Atama bekleyen öğretmenlerle görüşebilmek için ayıracak 5 dakikanız yok mu?" diye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sordu.
Şubattan önce 30 bin öğretmen kadrosu için atama bekleyen öğretmenler adına Ankara Sıhhiye'de bulunan Abdi İpekçi Parkı'nda günlerdir bekleyen öğretmenlerin tek talebinin Başbakan ile 5 dakika görüşebilmek olduğunu kaydeden Özkoç, "Ankara'nın soğuğuna, ayazına rağmen 5 dakikalık görüşme için gece-gündüz parkta bekleyen öğretmenlerin mevcut aşamada tek talebi Başbakan'la 5 dakika bile olsa görüşebilmektir" dedi.
Özkoç, soru önergesinde, şu ifadeyi kullandı: "Kuşkusuz Başbakan olarak zaman sizin için önemlidir ancak yurttaşların sorunlarının çözümü için, binlerce öğretmenin mağduriyetinin önlenmesi için ayrılacak zaman mutlaka vardır."
(SC-İÇ-HO-Y)

12.12.2012 11:53:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT