1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Atalay: Uzunköprü Herşeyin En Güzelini Hak Ediyor

Atalay: Uzunköprü Herşeyin En Güzelini Hak Ediyor

Atalay: Uzunköprü Herşeyin En Güzelini Hak Ediyor
A+A-

Ak Parti Edirne İl Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Atalay, 2014 yerel seçimlerinde Uzunköprü'yü Ak Parti'ye kazandırarak, ilçeyi, belediyecilik alanında daha iyi hizmet ve kalıcı yatırımlarla buluşturacakl

Ak Parti Edirne İl Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Atalay, 2014 yerel seçimlerinde Uzunköprü'yü Ak Parti'ye kazandırarak, ilçeyi, belediyecilik alanında daha iyi hizmet ve kalıcı yatırımlarla buluşturacaklarını söyledi. Açıklamasında, Uzunköprü'nün yetersiz ve beceriksiz zihniyetlerin yönetiminde çok zaman kaybettiğini belirten Atalay, " Uzunköprü'yü , bu günkü geri kalmış, tipik bir kasaba görüntüsünden kurtarmak istiyoruz. Uzunköprü, çağdaş ve yaşanabilir bir ilçe görüntüsünde olsun istiyoruz. Bunun için de önümüzdeki yerel seçimlerde Uzunköprü Belediyesi'ni kazanmaya kendimizi mecbur hissediyoruz" dedi. Ak Parti'nin hizmetin adresi olduğunu ve politikalarının temelinde insanın bulunduğuna da vurgu yapan Atalay, "Hem Türkiye hem de dünya her geçen gün biraz daha gelişiyor, değişiyor. Bu değişime ayak uydurmak, sorunsuz, yaşanabilir yaşam standartları yüksek örnek şehirler oluşturmak bizim vizyonumuzdur" şeklinde konuştu.
Ak Parti Edirne il Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Atalay, açıklamasının son bölümünde de şunları söyledi: "Uzunköprü her şeyin en güzelini hak ediyor. Belediyecilik hizmetinin de en güzelini hak ediyor. Türkiye'nin bu yükselişinden en fazla pay alması gereken yerlerden biri de Uzunköprü'dür. Çünkü; Uzunköprü , Osmanlı imparatorluğunun Rumeli'de kurduğu ilk Türk kenti olma gibi ayrıcalıklı bir özelliğe sahiptir. Bunun için de yerel yönetimin ehil ellere geçmesi lazım. İlçe teşkilatımız, gençlik ve kadın kollarımız, mahalle ve köy temsilcilerimiz ile Ak Parti gönüllüsü tüm üyelerimiz bunun için gece gündüz çalışmaktadır. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde daha önce Ak Parti iktidarının hizmetleriyle tanışmış olan Uzunköprü , Ak Parti yerel yönetim vizyonuyla da buluşmuş olacaktır."

17.01.2013 17:21:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT