1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Atakum'da Hüsnü Arkan Konseri

Atakum'da Hüsnü Arkan Konseri

Atakumda Hüsnü Arkan Konseri
A+A-

Samsun'un Atakum ilçesinde, "Sanatın Kalbi Atakum'da Atıyor" sloganı ile 210 günde bin sanatçının konuk olması planlanan etkinlikler çerçevesinde Ezginin Günlüğü grubunun eski solisti Hüsnü Arkan, bir

Samsun'un Atakum ilçesinde, "Sanatın Kalbi Atakum'da Atıyor" sloganı ile 210 günde bin sanatçının konuk olması planlanan etkinlikler çerçevesinde Ezginin Günlüğü grubunun eski solisti Hüsnü Arkan, bir konser verdi.
Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleştirilen konserde sahneye çıkan Hüsnü Arkan, eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Konser sonunda Hüsnü Arkan'a etkinliklerine katılımından dolayı bir çiçek veren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, "Atakum genç bir ilçedir. Modern ve çağdaş bir şekilde büyümesini istiyoruz. Sanat burada şekilleniyor. Kültür ve Sanat Merkezimiz bittiğinde daha kapsamlı ve daha geniş kitlelere hitap edecek etkinlikler düzenleme imkanı bulacağız" dedi.
Atakum Belediyesi ve Avangart Sanat Merkezi'nin ortaklaşa hazırladıkları "Sanatın Kalbi Atakum'da Atıyor" projesi kapsamında bu ay içinde 20 Aralık'ta "Gönüllü Yalnızlık", 21 Aralık'ta "Radyo Tiyatrosu", 23-24-25 Aralık'ta "Gördüklerimi Gösterirken", 28 Aralık'ta "Şeyh Bedrettin Destanı" isimli tiyatrolar, 28 Aralık'ta "Resim Work Shop", 27 Aralık'ta "Ölüm, Dehşet ve Cinsellik Üçgeninde Reklam ve Propaganda" isimli söyleşi, 29 Aralık Cumartesi "Serap Yağız" konseri, 30 Aralık'ta "Piyano Dinletisi ve Resim Sergisi" yapılması planlanıyor.
(SAM-SLH-Y)

19.12.2012 12:56:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT