1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ata Finans Gurubu'ndan Kayso'ya Ziyaret

Ata Finans Gurubu'ndan Kayso'ya Ziyaret

Ata Finans Gurubundan Kaysoya Ziyaret
A+A-

Ata Finans Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Murat Demirel ve yöneticilerinden oluşan bir ekip Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak'ı makamında ziyaret etti. Türkiye'ni

Ata Finans Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Murat Demirel ve yöneticilerinden oluşan bir ekip Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak'ı makamında ziyaret etti.
Türkiye'nin en Tecrübeli ekiplerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren KAYSO Başkanı Mustafa Boydak, "Bu gün Kayseri Sanayi Odası ile Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. işbirliğinde 'Türkiye ve Dünyada'ki Ekonomik Gelişmelere Genel Bakış' konulu bir toplantı düzenleyeceğiz. Arkadaşlarımız yoğun bir ekip ile buradalar. Bu toplantımızda üyelerimiz hem sermaye piyasası işlemleri ile bilgilerini geliştirmiş olacak, hem de Ata Yatırım Grubunun Kayserili firmalara nasıl hizmetler vereceğini öğrenmiş olacaklar" dedi.
Ata Yatırım Grubu ile çalışan şirketlerin yabancı borsalarla ilgili işlemlerini anında gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Boydak, Kayseri Sanayi Odası'nın görevlerinden bir tanesinin de iş dünyasını bu gibi kurumlarla bir araya getirmek olduğunu, yapılacak toplantının da bu çerçevede ele alındığını belirterek, toplantının yararlı olması temennisinde bulundu.
Ata Yatırım Grubu olarak 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye ve dünya finans piyasalarında hizmet verdiklerini açıklayan Ata Finans Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Murat Demirel, Türkiye ile paralel olarak Kayseri'nin de son dönemde dünyada son derece önemli bir yer teşkil ettiği için burada olduklarını belirt. Demirel bu konuda Kayseri'nin önünün çok açık olduğunu ve ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduklarını söyledi.
(AÖ-Y)

05.12.2012 12:50:32 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT