1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Asus'tan 2015 Bombası 3 Kameralı Akıllı Telefon Zenfone Geliyor (Bilim-Teknoloji)

Asus'tan 2015 Bombası 3 Kameralı Akıllı Telefon Zenfone Geliyor (Bilim-Teknoloji)

Asus'tan 2015 Bombası 3 Kameralı Akıllı Telefon Zenfone Geliyor (Bilim-Teknoloji)
A+A-

Asus dizüstü (laptop) ve masaüstü bilgisayarlarda piyasada bir hayli önde. Akıllı telefon piyasasına Zenfone modeli ile atım atan Asus iyi bir grafik çizmişti. Asus resmi facebook sayfasında yeni bir zenfone tanıttı hemde 3 kameralı. İşte ayrıntılar:

Asus'un bu sene piyasaya sunduğu Zenfone model akıllı telefonlar ülkemiz de dahil olmak üzere birçok ülkede uygun fiyatlarıyla başarılı satışlar elde etmeyi başarmıştı. Görünüşe göre Asus, gelecek yılda yeni Zenfone telefonlarla karşımıza çıkacak. Bu anlamda geçtiğimiz hafta gelen bilgilerde yeni Asus Zenfone'ların CES 2015'te tanıtılacağı belirtilmişti. Şimdi ise yeni Asus Zenfone'larla ilgili yeni bilgiler geldi.

 

 

Asus, bugün resmi Facebook hesabından önümüzdeki aylarda görücüye çıkaracağı yeni Zenfone modeli için kısa bir video yayınladı. Asus, yayınladığı videoda cihazı ucundan gösterdi. Asus'un tüketicilere ipucu vermek için yayınladığı 10 saniyelik videoda yeni Zenfone telefonun çift arka kamerayla geleceği gözüküyor.

 

 

 

Öte yandan Asus videoyu ise "Başkalarının göremediğini görün" gibi oldukça iddialı bir söz ile yayınladı. Yani tüm bunlardan yeni Asus Zenfone'un güçlü bir kamera donanımıyla geleceği sonucunu çıkarabiliriz. 

 

Emre Çetinkaya - Teknokulis

A+A-

HABERE YORUM KAT