1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aşureler Yaşar'dan

Aşureler Yaşar'dan

Aşureler Yaşardan
A+A-

CHP Ankara İl Başkanlığı'nın düzenlediği Aşure Etkinlikleri'ne katılan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar vatandaşlara aşure dağıttı. Çok sayıda CHP'li milletvekilinin de katıldığı etkinlikte ya

CHP Ankara İl Başkanlığı'nın düzenlediği Aşure Etkinlikleri'ne katılan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar vatandaşlara aşure dağıttı. Çok sayıda CHP'li milletvekilinin de katıldığı etkinlikte yaklaşık 6 bin vatandaşa aşure verildi.
Ulus'ta ve Kızılay'daki CHP İl Başkanlığı binası önünde kurulan çadırlarda gerçekleştirilen etkinliğe CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan ve çok sayıda CHP'li milletvekili katıldı. Kazanların başına geçen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kepçeyi eline alarak vatandaşlara aşure dağıttı. Yoğun ilginin olduğu görülen etkinliğe yaklaşık 6 bin kişi katıldı.
Yaşar buradan CHP Ankara İl Başkanı Zeki Alçın ile birlikte Batıkent'te faaliyet gösteren Soder'in aşure etkinliğine katıldı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Yaşar yaptığı kısa konuşmasında Muharem ayının kutsallığını hatırlatarak birlik beraberlik mesajı verdi. Yaşar, "Kardeşin kardeşi vurduğu bu günlerde bir bütün olduğumuzu hatırlayıp birbirimize hoşgörü göstermeliyiz" dedi.
(BC-AŞ-Y)

09.12.2012 11:30:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT