1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Askon'dan Konya Şeker'e Ödül

Askon'dan Konya Şeker'e Ödül

Askondan Konya Şekere Ödül
A+A-

Konya Şeker, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) tarafından "Türk Tarım Sanayi Entegrasyonunda Öncü Şirket" olarak 'Ekonomi Ödülü'ne layık görüldü. ASKON tarafından iki yılda bir düzenlene

Konya Şeker, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) tarafından "Türk Tarım Sanayi Entegrasyonunda Öncü Şirket" olarak 'Ekonomi Ödülü'ne layık görüldü.
ASKON tarafından iki yılda bir düzenlenen Olağan Genel Kurul'da verilen Ekonomi ve İletişim Ödülleri Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Konya Şeker "Türk Tarım Sanayi Entegrasyonunda Öncü Şirket" olarak 'Ekonomi Ödülü'nü kazandı. PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk ödülünü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı. Genel Başkan Recep Konuk, yaptığı değerlendirmede; "Öncelikle Anadolu Aslanlarına Konya Şeker'i bu ödüle layık gördükleri için şükranlarımı sunuyorum. Ülkemizin rekabet gücünü arttırmak amacıyla kuruluşlara ticaret, sanayi, Ar-Ge, teknoloji, finansman, ihracat gibi konularda rehberlik eden ASKON'u çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Tarım sektörünün geleceğine yatırım yaparken motivasyonumuzu ve şevkimizi artıracak bu ödül Konya Şeker nezdinde Konyalı üreticilere, ülke çiftçisine verilen bir ödüldür. Onların girişimci ruhuna, onların gerçekleştirdiği yatırımlara verilen bir ödüldür. Bu ödülü onbinlerce üretici ortağımız adına, şahsıma tevdi eden ASKON'a temsilcisi olduğum üretici ortaklarımıza yaşattıkları gurur nedeniyle teşekkür ediyorum. Onların verdiği bu ödül daha büyük başarılar, yapılacak çok daha büyük işler konusunda kararlılığımızı arttırmış, cesaretimize cesaret katmıştır" dedi.
(İHA-FM-Y)

13.01.2013 15:17:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT