1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Askom Türkoğlu'nda Toplandı

Askom Türkoğlu'nda Toplandı

Askom Türkoğlunda Toplandı
A+A-

Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM) dönem toplantısı Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nde yapıldı. İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Murat Coşkun b

Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM) dönem toplantısı Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nde yapıldı.
İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Murat Coşkun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. İsmail Kahraman tarafından katılımcılara, mevcut durum hakkında brifing verildi.
Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Sinan Yalçın'ın sunumuyla devam eden toplantının ardından hastane Başhekimi Uzm. Dr. Abdurrahman Can, ASKOM üyelerine hastaneyi gezdirerek birimler ve acil servis hakkında bilgiler verdi.
Acil Sağlık Uygulamalarında hizmet kalitesinin ve uygulanabilirliğinin artırılması ve geliştirilmesi hakkında kararların alındığı toplantıya, il ve ilçe devlet hastaneleri acil sorumlu hekimleri, özel hastane acil sorumlu hekimleri, ilgili müdür yardımcıları ve şube müdürleri, ilçe sağlık müdürleri katıldı.
(YUT-Y)

06.02.2013 15:35:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT