1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Askf Sağlık Çantası Dağıttı

Askf Sağlık Çantası Dağıttı

Askf Sağlık Çantası Dağıttı
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) amatör spor kulüplerine sağlık çantası hediye etti. Sağlık çantası Çaycumaspor, Velioğluspor, Karapınarspor ve Veli

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) amatör spor kulüplerine sağlık çantası hediye etti.
Sağlık çantası Çaycumaspor, Velioğluspor, Karapınarspor ve Veliköyspor yöneticilerine teslim edildi. Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tahir Buyurucu, Amatör Küme Futbol Liglerinde mücadele eden tüm takımlara sağlık malzemesi dağıttıklarını söyledi. Buyurucu sahalarda yaşanan sporcu sakatlıklarında ilk tedaviyi yapmak amacı ile kulüplere içinde sargı bezi, yara bandı, oksijenli su, tentürdiyot bandaj, gibi çeşitli sağlık malzemelerinin bulunduğu çantayı kulüplere dağıtmaya başladıklarını ifade etti. Başkan Buyurucu"Sahalarda meydana gelen sakatlıkları bir nebze önlemek için kulüplerinize sağlık malzemesi dağıtıyoruz. Dağıttığımız malzemelerde içinde ufak-tefek sakatlıkta ve yaralanma sonrasında yapılacak ilk tedavisinin yapılmasında ihtiyaç duyulacak her şey var" dedi.
(SA-SA)

05.02.2013 11:48:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT