1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Askerlerden Kan Bağışı Kampanyasına Destek Malatya

Askerlerden Kan Bağışı Kampanyasına Destek Malatya

Askerlerden Kan Bağışı Kampanyasına Destek  Malatya
A+A-

Malatya'da, askeri birliklerin de kan bağışı kampanyasına destek verdiği bildirildi. Malatya Kızılay Kan Bağışı Merkezi Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Ferhan Altunbaşak, konuyla ilgili olarak yaptığı

Malatya'da, askeri birliklerin de kan bağışı kampanyasına destek verdiği bildirildi.
Malatya Kızılay Kan Bağışı Merkezi Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Ferhan Altunbaşak, konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:
"Kan bulmakta zorluk çekilen kış günlerinde, TSK kan bekleyen hastaların imdadına yetişti. 2. Ordumuza bağlı kışlalarımız; İnönü, Çakmak, Tulga ve Altay kışlaları, İl Jandarmamıza bağlı jandarma noktaları ve 7. Ana Jet Üssümüz ard arda kan bağışı organizasyonları düzenlemekteler. 7. Ana Jet Üssümüz 83 ünite, Çakmak Kışlamız 30 ünite ve bugün Altay Kışlamız 66 ünite kan bağışlamıştır. Orduevimiz ve Askeri Hastanemiz de kan bağışı organizasyonu için günlerini belirlediler. Malatya Kızılay Kan Bağışı Merkezi olarak 2. Ordu kışlaları, İl Jandarmaya bağlı jandarma noktaları, 7. Ana Jet Üs Komutanlığı, Orduevi ve Askeri Hastanemiz mensubu subay, astsubay, er, erbaş ve personeline bağışladıkları kanları ulaştırdığımız hasta ve hasta yakınları adına Allah razı olsun der, Kızılay adına teşekkür ederiz."
(NA-SO-Y)

10.01.2013 13:59:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT