1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Askerden İzne Geldi Kuyumcudan Yüzük Çaldı

Askerden İzne Geldi Kuyumcudan Yüzük Çaldı

Askerden İzne Geldi Kuyumcudan Yüzük Çaldı
A+A-

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde kuyumcudan yüzük çalıp kaçan bir kişi, vatandaşlar tarafından yakalandı. Hırsızın yüzüğü alıp kaçması güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Alınan bilgiye göre, A

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde kuyumcudan yüzük çalıp kaçan bir kişi, vatandaşlar tarafından yakalandı. Hırsızın yüzüğü alıp kaçması güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.
Alınan bilgiye göre, Atatürk caddesi üzerinde bulunan bir kuyumcuya gelen C.K. (20) iş yeri sahibiyle bir süre sohbet edip altın yüzüklere baktı. Daha sonra dışarı çıkan C.K., bir süre sonra tekrar aynı kuyumcuya geldi. Kuyumcudan yine altın yüzükleri çıkarmasını isteyen C.K. bu sefer oyalanmadan yüzüğün birini alıp kuyumcudan dışarı kaçtı. Kuyumcuda çalışan tezgahtarlar ise hırsızı yakalamak için arkasından koştu. Sadece 500 metre uzaklaşabilen hırsız zanlısını sokakta kaçarken vatandaşlar yakaladı.
Olay yerine gelen polis ekipleri C.K.'yı kuyumcudan çaldığı yüzükle beraber gözaltına aldı. C.K. emniyetteki ilk ifadesinde askerden izne geldiğini ve parası olmadığı için hırsızlık yaptığını söyledi.
C.K. hırsızlık suçlamasıyla adli makamlara sevk edildi.
(SLÇ-AŞ-Y)

30.12.2012 11:54:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT