1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Asi Nehri'ne Atlayan Gencin Cesedi Bulundu

Asi Nehri'ne Atlayan Gencin Cesedi Bulundu

Asi Nehrine Atlayan Gencin Cesedi Bulundu
A+A-

Hatay'ın Antakya ilçesinde dün akşam Asi Nehri'ne atlayan gencin cesedi bulundu. Alınan bilgiye göre, dün akşam saat 18.30 sıralarında Atatürk Parkı iskelesi yanında bulunan köprü üzerinden Asi Nehri

Hatay'ın Antakya ilçesinde dün akşam Asi Nehri'ne atlayan gencin cesedi bulundu.
Alınan bilgiye göre, dün akşam saat 18.30 sıralarında Atatürk Parkı iskelesi yanında bulunan köprü üzerinden Asi Nehri'ne atlayan Zafer Gümüş'un (24) kurtarılması için Hatay İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerine bağlı dalgıçlar, arama çalışmalarına başladı. Akıntı ve havanın soğuk olmasından dolayı aksayan arama çalışmaları, bot yardımıyla tarama yapılarak sürdürüldü.
Zafer Gümüş'ü nehirde görüp peşinden atlayan Yılmaz Akyol, "Nehirde yüzen birisini gördüm, çırpınıyordu. Hemen kurtarmak için suya atladım ama akıntı vardı, tutamadım. Ben de geri dönmek zorunda kaldım" dedi.
Bugün sabah başlayan arama çalışmalarında, öğleden sonra kıyıdan yaklaşık 15 metre açıkta Zafer Gümüş'ün cansız bedenine ulaşıldı. Sudaki ceset, olay yeri inceleme ekipleri tarafından bota çıkarıldı. Ölen şahsın cebinden bir miktar para, nüfus cüzdanı ve çeşitli kartvizitler çıktı.
Zafer Gümüş'ün cesedi, yapılan incelemenin ardından Antakya Devlet Hastanesi morguna götürüldü.
(ADM-OK-Y)

06.12.2012 17:15:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT