1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Asansörde Taciz İddiasına 13 Yıl 4 Ay Hapis Muammer Ay Samsun

Asansörde Taciz İddiasına 13 Yıl 4 Ay Hapis Muammer Ay Samsun

Asansörde Taciz İddiasına 13 Yıl 4 Ay Hapis  Muammer Ay    Samsun
A+A-

Samsun'da 10 yaşındaki kız çocuğuna asansörde ve evin bodrumunda tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuksuz olarak yargılanan bir kişi 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. Atakum ilçesinin Mimar Sina

Samsun'da 10 yaşındaki kız çocuğuna asansörde ve evin bodrumunda tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuksuz olarak yargılanan bir kişi 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Atakum ilçesinin Mimar Sinan Mahallesi'nde yaklaşık 2.5 yıl önce meydana gelen olayda, olay tarihinde 10 yaşında olan aynı apartmanda oturduğu E.K. adlı kız çocuğuna asansörde ve evin bodrumunda tacizde bulunduğu iddiasıyla O.V.(53) hakkında Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açılmıştı. Olayın ortaya çıkması üzerine tutuklanan ve 5 ay tutuklu kaldıktan sonra yargılandığı davanın ikinci duruşmasında mağdur E.K.'nin duruşmada ifade vermesi üzerine tahliye olan E.K.'nin bugün yargılanması sona erdi. Daha önce verdiği ifadelerde asansörde karşılaştığı E.K.'yi öptüğünü ancak kötü bir niyetinin olmadığını söyleyen O.V., ameliyat olduğu gerekçesiyle bugünkü duruşmaya katılmadı. Mahkeme heyeti O.V.'yi 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırdı ancak hakkında tutuklama kararı çıkartmadı.
(MAY-SLH-Y)

04.12.2012 17:51:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT