1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ARTOS DAĞI ETEKLERİNDE PİKNİK KEYFİ

ARTOS DAĞI ETEKLERİNDE PİKNİK KEYFİ

ARTOS DAĞI ETEKLERİNDE PİKNİK KEYFİ
A+A-

Van\'ın Gevaş ilçesinde bulunan ve ülkenin en yüksek dağları arasında yer alan Artos Dağı\'nın eteklerinde piknik yapan aileler doğanın keyfinin çıkardılar.

Havalarının iyice ısınmasıyla birlikte ilçe merkezinin gürültüsü ve stresinden kurtulmak isteyen aileler, Artos Dağı'na çıkarak güzel vakit geçiriyorlar. Baharın gelmesiyle birlikte bazı vatandaşlar piknik için ilçenin değişik yerlerini tercih ederken, bazıları da Artos Dağı'nın eteklerini tercih ediyor. Artos Dağı'nın eteklerinde bulunan Eslahatun bölgesini tercih eden aileler, bir yandan pancar toplarken diğer yandan ise piknik yapmanın keyfini çıkardılar.
 

Piknik yapmaya çıkan aileler, bir tarafta Artos Dağı diğer taraftan ise eşsiz Van Gölü manzarası ile doğanın tadını çıkardıklarını belirterek, "Biz her yıl buraya piknik yapmaya mutlaka geliriz. Buranın hem havası güzel hem de suyu çok soğuk. Güneşli havayı fırsat bilip buraya geldik. Bir yandan pancar topladık, bir yandan da hoşça vakit geçirerek piknik yaptık” şeklinde konuştular.

A+A-

HABERE YORUM KAT