1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Arkas'ın Konuğu Salihli Belediyespor

Arkas'ın Konuğu Salihli Belediyespor

Arkasın Konuğu Salihli Belediyespor
A+A-

Bayanlar Voleybol 2. Ligi A Grubu'nda aldığı başarılı sonuçlarla ilk 4 iddiasını sürdüren Arkas, yarın Atatürk Voleybol Salonu'nda lider Salihli Belediyespor'u konuk edecek. Bayanlar Voleybol 2. Li

Bayanlar Voleybol 2. Ligi A Grubu'nda aldığı başarılı sonuçlarla ilk 4 iddiasını sürdüren Arkas, yarın Atatürk Voleybol Salonu'nda lider Salihli Belediyespor'u konuk edecek.
Bayanlar Voleybol 2. Ligi A Grubu'nda aldığı başarılı sonuçlarla ilk 4 iddiasını sürdüren Arkas Spor, yarın Atatürk Voleybol Salonu'nda saat 14.00'te lider Salihli Belediyespor'la karşılaşacak. Geçen hafta Şişli Spor'u İstanbul'da 3-1 yenerek çıkışını sürdüren mavi-beyazlılar, lider durumdaki Salihli Belediyespor'u da mağlup ederek ilk 4 yolunda önemli bir adım atmak istiyor.
Arkas Spor Basın Sözcüsü Uğur Özden, son derece kritik bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirterek, "Form düzeyimiz her geçen gün yükseliyor. Şampiyon adayı Karşıyaka'yı yenerek gücümüzü göstermiştik. Şimdi de Salihli Belediyespor'u İzmir'den puansız göndermek istiyoruz" dedi. Geçtiğimiz hafta Şişli Spor'u İstanbul'da 3-1 yenerek çıkışını sürdüren mavi-beyazlılar, lider durumdaki Salihli Belediyespor'u da mağlup ederek ilk 4 yolunda önemli bir adım atmak istiyor. Arkas Spor Basın Sözcüsü Uğur Özden, son derece kritik bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirterek, "Form düzeyimiz her geçen gün yükseliyor. Şampiyon adayı Karşıyaka'yı yenerek gücümüzü göstermiştik. Şimdi de Salihli Belediyespor'u İzmir'den puansız göndermek istiyoruz" dedi.

08.02.2013 14:07:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT