1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Arınç'ın toplantısı iptal edildi! Twitter'da manidar mesaj

Arınç'ın toplantısı iptal edildi! Twitter'da manidar mesaj

Arınç'ın toplantısı iptal edildi! Twitter'da manidar mesaj
A+A-

Bülent Arınç’ın bugün konuşma yapacağı Turgut Özal Üniversitesi’ndeki Anayasa Çalıştayı 'provakasyon ihtimali' gerekçesiyle son anda iptal edildi. Arınç Twitter'dan açıklama yaparak ''bu gerekçeye ihtimal vermiyorum'' dedi.

Eski AK Partili Bülent Arınç’ın Ankara’da Turgut Özal Üniversitesi’nde katılacağı toplantı son anda 'provakasyon ihtimali' gerekçesiyle iptal edildi. Bülent Arınç Twitter'dan yaptığı açıklamada "Bu gerekçeye ihtimal vermemekle birlikte, alınan bu karara uymak durumundayım" dedi.

Arınç’ın bugün konuşma yapacağı Turgut Özal Üniversitesi’ndeki Anayasa Çalıştayı iptal edildi.

GEREKÇEYE İHTİMAL VERMİYORUM

Bülent Arınç, iptal sonrasında Twitter’dan açıklama yaparak şunları söyledi: “Rektörlük, Ankara Emniyet Müdürlüğü yetkililerinin ‘provokatif olaylar çıkabileceği” şeklindeki ikazlarını iptale gerekçe olarak göstermektedir. Bu gerekçeye ihtimal vermemekle birlikte, alınan bu karara uymak durumundayım.

YARIN AÇIKLAMA YAPACAĞIM

Gerek bugün Turgut Özal Üniversitesi’nde, gerekse daha önce başka üniversitelerde 'davet kendilerinden gelmesine rağmen', yaşanan iptaller hakkında ve diğer konularda yarın Twitter üzerinden açıklama yapacağımı da kamuoyuna saygıyla bildiririm.”

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT