1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Arif'in Vurulduğu Çatıda Araştırmalar Sürüyor

Arif'in Vurulduğu Çatıda Araştırmalar Sürüyor

Arifin Vurulduğu Çatıda Araştırmalar Sürüyor
A+A-

İzmir'deki yılbaşı kutlamaları esnasında nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla yaralanan 11 yaşındaki Arif'in yaşam savaşını kaybetmesinin ardından polis ekipleri bölgedeki çalışmalarını sürdürme

İzmir'deki yılbaşı kutlamaları esnasında nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla yaralanan 11 yaşındaki Arif'in yaşam savaşını kaybetmesinin ardından polis ekipleri bölgedeki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
Arif'in hayatını kaybetmesinin ardından İzmir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kurşunun hangi silahtan çıktığını tespit etmeye çalışırken, bölgede arama tarama faaliyetlerini sıklaştırdılar. Arif'in yılbaşı gecesi akrabalarının oturduğu evin çatısında vurulduğunu belirleyen ekipler, çatıda özel dedektörlerle çeşitli ölçümler yaptılar. Bölgenin tamamında özel ekiplerle aramalar gerçekleştirildiğini ve büyük daireler belirlenerek bu bölgelerde araştırmaların sıklaştırılacağı öğrenildi.
Küçük Arif'in vurulduğu bölgede geniş çaplı araştırma başlatan polis ekipleri, dedektörler ve özel cihazlarla başlattıkları aramaların 250 metrekarelik bir alandan, 500 metrekarelik bir alana çıkarıldığını belirttiler.
(FS-AŞ-Y)

10.01.2013 13:45:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT