1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AREL ÜNİVERSİTESİ'NDEN VAN'A KÜTÜPHANE

AREL ÜNİVERSİTESİ'NDEN VAN'A KÜTÜPHANE

AREL ÜNİVERSİTESİNDEN VANA KÜTÜPHANE
A+A-

İstanbul Arel Üniversitesi İşletme Kulübü’nün, Van Lütfiye Binnaz İlköğretim Okulu\'nda oluşturduğu 2 bin kitaplık kütüphanenin açılışı yapıldı.


Kütüphane açılışına Van Milli Eğitim Müdür Vekili Ebubekir Kaçmaz, İşletme Kulüp Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Okul Müdürü Adnan Özel, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Kütüphane açılışında okumanın önemine değinen Ebubekir Kaçmaz, insanların kendilerini geliştirebilmesi için kitap okuması gerektiğini vurguladı. Kaçmaz. “Öğrencilerimizin faydalanacağı özel yerlerin başında kütüphaneler geliyor. Ben tüm öğrenciler adına eğitime verdikleri destekten dolayı Arel Üniversitesi İşletme Kulüp üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.


Lütfiye Binnaz İlköğretim Okulu Kütüphanesi Projesi hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan İşletme Kulüp Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, "Projeyi Kasım 2012'de başlattık. Proje kapsamında bazı sanatçıları üniversitemizde misafir ettik. Proje için kermesler düzenledik. Projeye destek veren herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.


Okullarında bir kütüphanenin oluşmasına en çok sevinen öğrenciler ise, Arel Üniversitesi’ne teşekkür ettiklerini söylediler.


Program, verilen kokteyl ile son buldu.

\"\"

\"\"

A+A-

HABERE YORUM KAT